Inovace, rafinovaný design, šířka, flexibilita ve volbě „na míru“ a další speciální řešení, to jsou hlavní rysy pergoly KEDRY PRIME z hliníkové konstrukce, která je schopná chránit před slunečním zářením, větrem, vlhkostí a – díky pečlivému návrhu pohyblivých prvků – je také s vysoce účinná v případě deště.

Díky své modularitě je pergola KEDRY PRIME přizpůsobitelná pro jakýkoli prostor. Konstrukce je opatřena lamelovou střechou, LED obvodová světelná sada je integrovaná do obvodu konstrukce. Snadná instalace. Konstrukci lze uzavřít několika typy oken, které jsou navrženy tak, aby dokonale chránily před povětrnostními vlivy. Systému Vertika Prime může navíc integrovat bočními a čelní clony. Různorodost výběru tkanin (průhledných, transparentních či zatemňujících) umožňuje dosáhnout požadované úrovně stínění; jakmile se zavře, Vertika zmizí úplně dovnitř konstrukce a nic tak nenarušuje estetický dojem.

Ale to není všechno. Konstrukci lze také interně obohatit okrasnými závěsy: tento mimořádně romantický a jemný prvek jistě ocení ti, kteří hledají trochu soukromí.

Maximální pohodlí je také zaručeno dokonalou automatizací: aplikace pro chytré telefony a tablety umožňují perfektní správu i na dálku, což vám umožňuje definovat čas a režim otevírání a zavírání.