Kheope Roller má vysokou flexibilitu při natavování polohy díky teleskopickému ocelovému čepu zasunutému do navíjecí trubice, což umožňuje libovolně zvedat a snižovat výšku samotné plachty. Pohyb je zjednodušen kladkovým systémem, který snižuje celkové napětí.

Je možné instalovat jen samonosné plachty na sloupy, nebo plachtu upevnit na stávající stěny domu pomocí konzol nebo je také možná kombinace. Pomocí systému posuvných bloků na stejném modulu lze nainstalovat dokonce více než jednu plachtu, což umožňuje perfektní tvarovou kombinaci a reprezentuje vyspělou technologii a design.

Plachta je určena především k ochraně před slunečními paprsky a poskytuje úžasný vizuální efekt. Pokud se však použije vodotěsná tkanina se správným sklonem, zajistí i vysokou odolnost proti vodě.

Plachty jsou šité z námořní tkaniny Dacron, a to v barvách bílé, písčité a bordové. Samotná pletená polyesterová nit je ošetřena, aby se zvýšila její odolnost proti povětrnostním vlivům a opotřebení. K dispozici jsou také tkaniny Tempotestarlight potažené pryskyřicí.

Inspirované mořem, takové jsou plachty řady SAILS. Jsou vybaveny tkaninami a technologií námořního původu, které byly navrženy tak, aby současně chránily před sluncem, odolávaly povětrnostním vlivům a opotřebení a samozřejmě také slaností. V nabídce je řada flexibilních návrhů rozměrů, včetně instalačního systému a prvků pro domácí automatizaci.

Nad všechno ostatní vyniká KHEOPE, to je skutečná stínící plachta velkých rozměrů. Vyjadřuje modernost a současně zajišťuje stínění pro daný prostor, což představuje inovativní volbu pro zastřešení zítřka svým nadčasovým designem. Ocelová konstrukce a materiály plachty zajišťují absolutní funkčnost a lehký moderní design.

Kheope je vybavena motorickým pohybem a exkluzivní dodávka anemometru zajišťuje její automatické uzavření v případě silného větru.

Díky své univerzálnosti je Kheope ideálním řešením, které nabízí eleganci a pohodlí jak v domácím prostředí, tak ve veřejných a smluvních prostorách (hotely, bary, bazény, přístavy atd.).